Káva na cestu Growers Cup 300 ml

Káva na cestu Growers Cup 300 ml

Výborná káva v praktickom balení na cestu, do lesa alebo aj na strelnicu je to, čo každého outdoor nadšenca alebo fajnšmekra poteší. Takže ak si kávičkár ako ja neváhaj a vyskúšaj. Cena jedného balenia je vrátane poštovného.

3,50 €2,92 € bez DPH
Skladom

Popis produktu:


Podľa skladových zásob ponúkame rôzne typy kávy!

  • Vrecko dokonale chráni svoj obsah a je vlhko odolné.
  • Je spratné s precíznym uzatváraním.
  • Prevedenie vrecka umožňuje ideálny priebeh extrakcie kávy.
  • Filter je navrhnutý tak, aby zachoval všetky esenciálne oleje a chute kávy.
  • Filter účinne oddelí usadeninu od sparenej kávy.
  • Servírovaním prvej šálky sa proces extrakcie zastaví, preto káva nezhorkne!

Návod na prípravu

Vytvarujte sáčok tak aby sám stál na rovnej podložke. Otvorte ho a nalejte 250 - 350 ml horúcej vody, zatvorte a nechajte 5 - 7 minút odstáť (jemná / silná).

Upozornenie:

Káva vydrží dlhšie teplá, pokiaľ je vrecko zatvorené.

Vyjadrenie inštruktora:

Od určitého času som sa stal “mierne“ závislým na káve. Čím stárnem, tým sa moja závislosť prejavuje stále viac a viac... Je samozrejmé, že v prírode si viem urobit kávu z koreňov púpavy alebo čakanky, ale jej príprava trvá viac ako hodinu a pol. Keď mi raz jeden náš dobrý klient doniesol ako darček na odskúšanie kávu na cesty, tak som bol milo prekvapený jej príjemnou chuťou a vôňou. A po ránu ma táto káva naozaj potešila a chutila výborne. V prípade, že nemáte čas, ale ste závislí na káve tak ako ja, odporúčam Vám využiť túto kávu pre vychutnanie si chvíľ v prírode alebo počas Vášho tréningu na strelnici. Praktické balenie, v ktorom si môžete urobiť túto kávu, je vynikajúci bonus,ktorý Vám uľahčí samotnú prípravu a pitie kávy.
Patrik