Stromové popruhy Daisy Chain

Stromové popruhy Daisy Chain

Silné a univerzálne zavesenie hojdacej siete. Cena tovaru je vrátane poštovného.

18 €15 € bez DPH
Produkt je vypredaný

Popis produktu:


Popruhy sú navrhnuté tak, aby vám pri zavesení hojdacej siete poskytli ešte viac možností. Silný, široký popruh s dĺžkou 2,8 metrov s niekoľkými slučkami, z ktorých je možné zavesiť vašu hojdaciu sieť.
Stromy sú vo všetkých možných tvaroch a rozostupoch, takže vám ponúkame reťazové remene DD Daisy, aby ste sa ubezpečili, že kamkoľvek pôjdete, budete mať vždy k dispozícii ten správny nástroj pre svoju prácu a nájdete perfektné zavesenie.

Šnúra s dĺžkou 2,8 m má slučku na oboch koncoch, ale na oboch stranách je tiež zošívaných 6 zosilnených slučiek, čo poskytuje celkom 14 skutočne silných záchytných bodov.

Tieto slučky sú vysoko zosilnené a všetky vhodné na nosenie záťaže, takže po zabalení remienka okolo stromu môžete jedným koncom prejsť cez jeden koniec a pripevniť ho k zaveseniu v hojdacej sieti. Ideálne pre prípady, keď potrebujete viac času na nastavenie a negujete potrebu, aby sa oba konce zhodovali.

Tesné pre priestor? Aby ste ho skrátili, nemusíte vianočné stromčeky okolo vášho stromu ovinúť viackrát. Stačí zladiť ktorúkoľvek z dvoch slučiek, keď je raz „zabalená“ a klip v karabíne na obidve!

Vyjadrenie inštruktora:

Tieto popruhy sú určené hlavne na zavesenie hamaky alebo celty, respektíve jej upevnenie o strom. Je jasné, že sú určené pre všetkých fajnšmekrov, lebo rovnako viete využiť klasickú šnúru, ktorú priprevníte o strom a nahradíte ním tieto popruhy. V každom prípade veľkou výhodou týchto popruhov je ľahká práca s nimi, rýchlosť upevnenia celty alebo hamaky o kmeň stromov a, samozrejme, aj rýchlosť ich balenia. Popruhy sú výborne navrhnuté, zošité, a preto umožňujú upevnenie o stromy s rôznou hrúbkou kmeňa. Samozrejme, sa dajú použiť aj ako šponovacie popruhy alebo popruhy na prácu, kde je nutné mať lano alebo popruh s vysokou pevnosťou.
Patrik

Podobný tovar:


Pláštenka Tatonka Cape Men
Nepremokavá pláštenka s priestorom na prekrytie batohu. Pláštenka sa predáva…
tatonka navleky-gamaše green
Nepremokavé návleky. Cena tovaru je vrátane poštovného.