Napíšte nám či bolo všetko OK...

Ďakujeme, že si absolvoval u nás kurz alebo zážitok.  Zaujíma nás tvoj názor a povedz ho aj ostatným.

 

Bolo všetko OK? Zhodnoť tvoju skúsenosť s nami.

 

  • akého kurzu / zážitku sa týka váš názor?
  • prečo si sa rozhodol/a pre nás?
  • aký konkrétny zmysel, zručnosť, vedomosť si získal absolvovaním nášho kurzu/zážitku?
  • čoho si najviac z kurzu /zážitku ceníte?

Kurz nadmieru splnil moje očakávania! Je lepšie toto všetko zažiť, ako tisíc krát pozerať Beara Gryllsa v TV. Pokiaľ ste mestský človek, za tri dni v lese zažijete asi viac, ako za roky chodenia na turistiku. Patrik a inštruktori vás naučia základom prežitia v prírode a vy zároveň pochopíte, že na to potrebujete vedomosti a skúsenosti od profesionálov. Kurz odporúčam všetkým, ktorých táto oblasť zaujíma, všetkým športovcom na „upravenie sebavedomia“ a tiež všetkým otcom (či mamám), ktorí chodia so svojimi deťmi do prírody.

Pavol Košťan

Užil som si 3 dňový kurz prežitia so skvelými inštruktormi a kopou zábavy. Je to fyzicky náročné, ale veľmi pokorujúce. Ďakujem pekne za poučný nezabudnuteľný zážitok!

Pavel Štefan Fejes

Dobrý deň Patrik, chcela by som sa Vám ešte raz touto cestou poďakovať za skutočne perfektné strávenie zážitku Akčná streľba – aj za možnosť sprostredkovania tohto zážitku aj Andrejovi juniorovi. Celý priebeh výuky a veľmi poučné rady od vás sme rozoberali ešte celý večer. Skutočne sme si s vami prežili veľmi prínosné, aj keď upršané chvíle! Ďakujeme!

Zdenka z BB

Kurz boja so psom a obrana proti nemu. Super ľudia aj zážitok. ĎAKUJEM! 🙂

Zlatulka Ťapušíková

Už tretí krát som sa zúčastnil kurzu akčná streľba, čiže streleckého kurzu, a určite nie posledný krát. Je to stále lepšie a lepšie. Pribúdajú nové a zaujímavé veci. A je to skutočne akčná streľba, pretože nikdy by som nepovedal, že po prvom kurze streľby budem mať svalovku na zadku. Ďakujem za tento zážitok inštruktorom, ktorí na ňom majú zásluhu. Stálo to za to.

Braňo

Ahoj, ďakujem za skvelý kurz, som vášnivý turista a kurz topografie som chcel absolvovať z dôvodu zlepšenia orientácie v teréne. Kurzom som získal úplne iný pohľad na terén, ale hlavne čítanie z mapy. Nemal som predstavu, koľko informácií sa z nej dá vyčítať ako napríklad presné plánovanie trasy, čas potrebný pre výstup, prevencia odbočenia z trasy alebo presun „mojou skratkou“ cez dva metre vysoký porast a veľa ďalších potrebných informácií. Ďakujem Ti za tvoj čas a prístup. Kurz budem iste odporúčať ďalej… paráda!

Ferino