Adaptér na plastové fľaše pre outdoor použitie

Adaptér na plastové fľaše pre outdoor použitie

Adaptér na plastové fľaše pre outdoor použitie vám umožní sa napiť za pohybu a bez vyberania fľaše z batohu. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné.

29,40 €24,50 € bez DPH
Skladom

Popis produktu:


Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hadička Source Coyote s adaptérmi zmení vašu fľašu na hydratačný systém, čo vám zabezpečí, že nebudete musieť vyberať fľašu z batohu a napijete sa aj počas pohybu.

Manipulácia s týmto produktom je veľmi jednoduchá a rýchla. Na fľašu pripevníte adaptér, ktorý vyhovuje na vašu fľašu, potom z hadičky na hlavnom 28 mm adaptéry vysuniete hadičku menšieho priemeru (s dĺžkou 35 cm) a tú vsuniete cez adaptér do fľaše a hlavný adaptér s krátkou hadicou priskrutkujete.

Výhodou tejto hadičky je, že hlavný adaptér pasuje na PET fľaše. Na iné typy fliaš je potrebné naskrutkovať jeden z adaptérov, ktoré sú v balení.

Balenie obsahuje:

  • hadičku v dĺžke 94 cm, ktorá zabraňuje UV žiareniu a udržuje vodu chladnú a bez baktérií,
  • hadičku v dĺžke 9 cm s adaptérom v priemere 28 cm na PET fľaše,
  • plastová hadička na vloženie do fľaše v dĺžke 35 cm,
  • ventil s krytkou proti prachu a nečistotám.
  • 3 adaptéry na iný typ fliaš (značka EVIAN - priemer 24 mm, SIGG - priemer 42 mm, NALGENE - priemer 53 mm)

 

Vyjadrenie inštruktora:

Tento adaptér je vynikajúci kvôli tomu, že sa nemusím starať a riešiť nejaké ošetrovanie alebo problémy s nepraktickým camelbakom, ktorý sa využíva na tieto účely. Jednak odpadá nepohodlná manipulácia a pracné vymývanie a sušenie camelbaku po použití. Toto je vynikajúca náhrada. Ľahko sa plní, s plastovou fľašou sa pohodlnejšie manipuluje, nemusíte sa báť, že praskne a v prípade, že sa fľaša alebo voda znečistí, tak to jednoducho umyjete a ak by fľaša začala zapáchať, tak ju vymeníte za inú. Hadičky stačí po každom použití prepláchnuť. Navyše tieto nové typy adaptérov majú praktický úplet na hadičke, a tým pádom je hadička chránená pred poškodením, pred UV žiarením. Za mňa úplna parádička, a preto to používam veľmi často.
Patrik

Podobný tovar:


Taktické škrtidlo SKALA Medica je prostriedkom na neodkladnú prvú pomoc…
Škrtidlo - turniket je skvelým pomocníkom pri zastavení krvácania, keď…
Táto lekárnička obsahuje presne to, čo my inštruktori so sebou…
-21%
Lekárnička je mála a účelná, váži len 80 g. Obsahuje…