Taktické škrtidlo SKALA Medica –

čierne

Taktické škrtidlo SKALA Medica – čierne

Taktické škrtidlo SKALA Medica je prostriedkom na neodkladnú prvú pomoc pri masívnom krvácaní z končatín. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné.

39,90 €33,25 € bez DPH
Skladom 5 ks

Popis produktu:


Toto taktické škrtidlo na zastavenie krvácenia je certifikovaný produkt českej firmy Skala Medica.

Ide o pevné a odolné škrtidlo s jednoduchou manipuláciou. Používa sa veľmi ľahko a dá sa ovládať jednou rukou, keby ste ho museli použiť sami na sebe. Tým, že škrtidlo vytvorí tlak po celom obvode končatiny, zastaví krvácanie rýchlo.

Hlavnými časťami tohto škrtidla sú sťahovací pás, sťahovacia tyč z leteckého hliníka, kovová spona na prevlečenie pásu, štítok na zaznamenanie času zaškrtenia končatiny.  Škrtidlo je bez suchého zipsu kvôli odolnosti voči nečistotám aj voči vode, dá sa použiť aj pod vodou.

 

Vyjadrenie inštruktora:

Škrtidlo Skala Medica je klasickým tourniquetom, ktorý sa momentálne začína využívať v zdravotníctve namiesto klasického škrtidla. Jeho výhodou je jednoduchá práca, rýchle stiahnutie a dva pevnostné body, ktoré sú z pevného materiálu, ktorým sa škrtidlo doťahuje. Za mňa výborná pomôcka a odporúčam ju mať vo svojej výbave aspoň po jednom kuse. Ak s tým viete pracovať a viete ho dobre zatiahnuť, tak v prípade potreby vám 100 % poslúži.
Patrik

Podobný tovar:


Taktické škrtidlo SKALA Medica je prostriedkom na neodkladnú prvú pomoc…
Škrtidlo - turniket je skvelým pomocníkom pri zastavení krvácania, keď…
Táto lekárnička obsahuje presne to, čo my inštruktori so sebou…
-21%
Lekárnička je mála a účelná, váži len 80 g. Obsahuje…