Protišmykové návleky na topánky

Protišmykové návleky na topánky

Protišmykové návleky na topánky, ktoré sú ideálnou pomôckou proti pošmyknutiu na ľade alebo snehu. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné.

7,50 €6,25 € bez DPH
Produkt je vypredaný

Popis produktu:


Ide o univerzálne návleky na topánky, ktoré znižujú riziko pošmyknutia na ľade alebo na snehu. Použitie je veľmi jednoduché a praktické. Vďaka pružnému materiálu ich ľahko nasadíte na topánku. Návleky sú vyrobené z TPE materiálu - ide o termoplastický kaučuk, je to materiál podobný gume. Vhodné sú na topánky vo veľkostiach 41-45.  Návleky majú na spodu 8 ks kovových hrotov vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktoré zabraňujú pošmyknutiu a majú 0,5 centimetra.

 

Vyjadrenie inštruktora:

Veľmi často sa nám stáva na našich zimných kurzoch, že účastníci aj napriek tomu, že majú kvalitné turistické topánky, majú problém s bežným chodením po zamrznutom snehu. Poznáte to, nádherné zimné počasie sa behom dňa zmení na odmäk a za dva dni prídu mrazy a všetky cesty alebo chodníky v lese krásne zľadovatejú. Tým pádom je jasné, že aj drahé turistické topánky, ktoré majú tvrdú podrážku, sa začnú rapídne šmýkať. Použiť klasické turistické mačky alebo nejaké pomôcky nie je tak efektívne ako použitie týchto protišmykových návlekov. Z tohto dôvodu na našich kurzoch sú veľmi často využívané a my, inštruktori, máme istotu, že i napriek veľmi šmykľavému podkladu, v ktorom sa počas našich kurzoch pohybujeme, tieto mačky zabezpečia plnohodnotnú stabilitu a bezpečnosť. Musím priznať, že v niektorých prípadoch v zimnom období ich využívam aj na bežné chodenie v parku alebo po veľmi šmykľavých chodníkoch u nás doma na dedine. Ich výhodou je, že majú pol centimetrové hroty, a tým pádom počas ich zaťaženia oveľa lepšie plnia funkciu ako podobný typ protišmykových návlekov, ktorý má hroty len v dĺžke troch milimetrov.
Patrik

Podobný tovar:


Pláštenka Tatonka Cape Men
Nepremokavá pláštenka s priestorom na prekrytie batohu. Pláštenka sa predáva…
tatonka navleky-gamaše green
Nepremokavé návleky. Cena tovaru je vrátane poštovného.