Kamera s nočným videním  SiOnyx Aurora Sport

Kamera s nočným videním SiOnyx Aurora Sport

Akčná kamera určená na všetky denné aj nočné adrenalínové a športové aktivity. Kamera má vysokú citlivosť a to umožňuje kamere filmovať a fotografovať aj za veľmi zlých svetelných podmienok. Táto verzia "Sport" sa využíva hlavne na amatérke nočné natáčanie a fotografovanie počas zaujímavých outdoor zážitkov. Tento tovar je na objednávku! Tovar dodávame po objednaní do 10 pracovných dní! Cena tovaru je vrátane poštovného.

668 €556,67 € bez DPH
Na objednávku

Fotogaleria produktu:


Popis produktu:

Kamera s nočným videním SiOnyx Aurora je v podstate akčná kamera so snímačom CMOS pre použitie za mimoriadne slabého osvetlenia. Kamera má vysokú citlivosť, a to umožňuje kamere filmovať a fotografovať aj za zlých svetelných podmienok.

Pri minimálnom slabom nočnom zbytkovom svetle obraz nie je zrnitý. Je pekne farebný a jasný. Samozrejme, ak sa dostanete do podmienok, kde si nevidíte svoju ruku "pred tvárou" obraz je zrnitý, ale napriek tomu sa dá podľa neho orientovať, rozoznávať predmety a pozorovať všetko naokolo.

Samozrejme, filmovať a točiť môžete aj počas dňa.  To umožňuje objektív, kde jeho jednoduchým polohovaním zapnete alebo vypnete deliaci filter. 

Zaostrovanie kamery je manuálne, a to umožňuje pohodlné nastavenie nočného zaostrenia podľa potreby. Keď sa raz v noci nastaví, už s ním prakticky nepotrebujete manipulovať.

Ak potrebujete nastaviť očnicu, lebo nosíte okuliare, v pohode to urobíte s praktickým malým otočným kolieskom.

Na upozornenie správnej činnosti kamery slúžia dve farebné kontrolky. Zelená bliká pri zapnutí a pri nabití batérie. Červená pri natáčaní.

Výdrž batérie v balení je cca 2 hodiny pri plnej prevádzke kamery. V balení podľa typu dostanete 1-2 náhradné batérie. V prípade dlhšieho natáčania alebo používania kamery je tu možnosť ju napojiť na power banku. 

Mikrofón je dostatočne citlivý a v pohode sníma zvuky aj na väčšiu vzdialenosť.
 
Kamera natáča pri maximálnom rozlíšení 720P pri 60 FPS a záznam sa bude nahrávať na 32 GB MicroSD kartu. Čo je kapacita pre veľkosť záznamu zhruba na 3 hodiny.
 
Niekto by mohol povedať, že normou pre dobré natáčanie videozáznamu je rozlíšenie 1080P pri 60FPS, ale pre filmovanie v noci je vhodnejšie skôr 30fps, pretože umožňuje lepšie rozlíšenie obrazu. Karta u niektorých typov je zabudovaná v kamere a nemusíte si kupovať samostatné záznamové zariadenie.
 
Kamera je určená hlavne na športové a outdorové využitie, pre točenie amatérskych záberov s vysokým rozlíšením aj v noci a za zníženej viditeľnosti.
 

 

Čo je obsahom balenia?

  • Kamera v bielom prevedení pre nočné videnie
  • 1 ks batérie
  • Nabíjací kábel USB
  • Poistná šnúrka na ruku

Vlastnosti:

  • nočné videnie využívajúce zbytkové svetlo,
  • odolnosť voči vode ( norma IP67),
  • bezdrôtový prenos do inteligentného zariadenia pomocou aplikácie SIONYX,
  • možnosť upevnenia na statív alebo na držiak puškohľadu na zbrani.

Vyjadrenie inštruktora:

Túto kameru by som prirovnal ku kamere GoPro, ktorá sa používa na záznam všetkých akčných, outdoorových alebo dobrodružných aktivít v prírode. Výhodou tejto kamery je navyše to, že môžete s ňou robiť vynikajúce zábery s výborným rozlíšením počas nočných hodín. Jej unikátny systém nočného vykresľovania priestoru zabezpečí, že sa všetky predmety alebo vaše okolie budú zobrazovať ako cez deň. Z tohto dôvodu túto kameru nebudete používať len na robenie záznamu alebo fotiek, ale aj na pozorovanie alebo realizovanie rôznych nočných aktivít. Podobne ako my, kedy túto kameru po spoznaní jej vlastností a efektivity (je prirovnávaná k profesionálnym nočným videniam pre políciu a armádu), využívame na vyhľadávanie ľudí v priestore, taktické činnosti alebo zabezpečenie organizácie a kontroly počas našich kurzov a nočných výcvikov. Takže bez tejto kamery v prípade nočného výcviku do lesa alebo na taktiku nejdem. Poslednou jej výhodou je, že sa dá upevniť na prilbu alebo na zbraň a dá sa tak využiť pri poľovačkách, streľbách ostrou muníciou na strelnici či pri military bojových hrách airsofte alebo paintballe. Ja využívam hlavne verziu Black.
Patrik

Na turistiku a outdoor

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Podobný tovar:

Akčná kamera určená na všetky denné aj nočné adrenalínové a…
Akčná kamera so špecifickým riešením nočného videnia. Kamera má vysokú…
Akčná kamera určená pre profesionálov. Kamera má vysokú citlivosť a…
SIONYX Aurora Explorer Edition je kompletná súprava kamery s nočným…
Lišta s prednou a zadnou rúčkou na pozorovanie, na ktorú…
Gumená očnica určená pre kameru SIONYX Aurora. V cene produktu…
Neviditeľný prísvit 940 nm je vysoko výkonné IR svetlo pre…
Neviditeľný prísvit 940 nm je vysoko výkonné IR svetlo pre…
Neviditeľný prísvit 940 nm je vysoko výkonné IR svetlo pre…
Gumená očnica určená pre kameru SIONYX Aurora. V cene je…
Náhradná skrutka pre uchytenie kamery pre adaptér na lištu pre…
Ochranné sklo na kryt objektívu pre kameru SIONYX Aurora s…
Ochranné sklo na okulár objektívu na kameru SIONYX Aurora s…
Kryt objektívu chráni objektív kamery pred poškriabaním a nárazmi. V…
Adaptér sa používa na pripevnenie kamery na zbraň na RIS…