Neviditeľný prísvit 940 nm/5500 50 mm s plynulou reguláciou

Neviditeľný prísvit 940 nm/5500 50 mm s plynulou reguláciou

Neviditeľný prísvit 940 nm je vysoko výkonné IR svetlo pre použitie s kamerou s nočným videním. Tento neviditeľný prísvit dokáže zvýšiť výkon nočného videnia. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné.

250 €208,33 € bez DPH
Skladom 2 ks

Popis produktu:


Neviditeľný prísvit 940 nm  je vysoko výkonné IR svetlo pre použitie s kamerou s nočným videním. Infračervený lúč s vlnovou dĺžkou 940 nm je neviditeľný pre ľudské oko a nereaguje naň ani zver. Svietidlo má šošovku s plynulou reguláciou lúča.  Výkon svietidla sa dá plynule regulovať. Tento prísvit sa zapína/vypína zadným spínačom. Toto svietidlo je unikátne tým, že má najvýkonnejšiu svietiacu diódu, ktorá sa v súčasnosti na trhu dá dodať a má výkon 5500 mW.

Napájanie zabezpečuje jedna nabíjacia li-ion batéria typu 18650. Batéria nie súčasťou balenia.

Technické parametre:

  • Dĺžka svietidla: 175 mm
  • Priemer šošoviek:  veľká 50 mm a malá 40 mm.
  • Výkon IR zdroja: 5500 mW
  • Vlnová dĺžka IR: 940 nm
  • Napájanie: nabíjacia li-ion batéria typy 18650

Balenie obsahuje:

  • 1x veľká šošovka s priemerom 50 mm,
  • 1x malá vymeniteľná šošovka s priemerom 40 mm

Je teda na užívateľovi, ktorú šošovku bude používať.

 

Vyjadrenie inštruktora:

Pri využití kamery s nočným videním alebo akéhokoľvek iného nočného videnia je nutné rátať so zbytkovým svetom, ktoré tieto prístroje využívajú pre svoju potrebu a efektívnu prácu. Bohužiaľ niekedy sa stáva, že toho zbytkového svetla je príliš málo a vtedy je nutné využiť tento neviditeľný prísvit. Samozrejme, nie všetky prísvity majú potrebný výkon, aby ste si "osvetlili" veľkú plochu a vzdialenosť. Tento prísvit je pre mňa top prísvit na trhu, ktorý využívame lebo je tak výkonný, že vám osvetlí dostatočné veľkú plochu aj na vzdialenosť 500 až 800 metrov. Unikátny je jeho vypínač, ktorým pootočením, viete regulovať intenzitu a silu prísvitu, a tým pádom zväčšujete alebo zmenšujete kužeľ a zväčšujete a zmenšujete dosah presne podľa vašej potreby. Ale pozor!!! Tento prísvit sa vôbec nehodí pre využitie na veľmi krátke vzdialenosti pod 100 m alebo pre využitie v budovách lebo je tak silný, že sa vám IR svetlo bude nepríjemne odrážať a nočná kamera nebude pracovať správne.
Patrik

Podobný tovar:


Montážna lišta dlhá slúži na uchytenie príslušenstva na zbraň. V…
Montážna lišta krátka slúži na uchytenie príslušenstva na zbraň. V…
Adaptér sa používa na pripevnenie kamery na zbraň na RIS…