Neviditeľný prísvit 940 nm/3000 38 mm s 3MOD vypínačom

Neviditeľný prísvit 940 nm/3000 38 mm s 3MOD vypínačom

Neviditeľný prísvit 940 nm je vysoko výkonné IR svetlo pre použitie s kamerou s nočným videním. Tento neviditeľný prísvit dokáže zvýšiť výkon nočného videnia. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné.

180 €150 € bez DPH
Skladom 2 ks

Popis produktu:


Malý a kompaktný prísvit 940 nm, ktorý sa výborne hodí pri použití na zbraň. Jeho efektívny dosah je do 100 metrov a vytvára veľký kužeľ, tým pádom umožňuje pozorovať priestor v širokom spektre. Infračervený lúč s vlnovou dĺžkou 940 nm je neviditeľný pre ľudské oko a nereaguje naň ani zver. Svietidlo má šošovku s priemerom 38 mm a má 3 modový vypínač, ktorý zabezpečuje a zvyšuje intenzitu svietivosti pri každom stisnutí vypínača.

Napájanie zabezpečuje jedna nabíjacia li-ion batéria typu 18650. Batéria nie je súčasťou balenia.

Technické parametre:

  • Dĺžka svietidla: 140 mm
  • Priemer šošovky: 38 mm
  • Výkon IR zdroja: 3000 mW
  • Vlnová dĺžka IR: 940 nm
  • Napájanie: nabíjacia li-ion batéria typy 18650

 

Vyjadrenie inštruktora:

Tento malý a kompatný je pre mňa základnou pomôckou pri použití kamery s nočným videním alebo nočného videnia v budovách alebo pri akejkoľvek činnosti, ktorú potrebujem realizovať na cca 100 metrov. Jeho výhoda spočíva v tom, že má dostatočnú svietivosť a intenzitu a zároveň je malý, spratný a ľahký to znamená, že v prípade, že ho mám na puške, tak je puška vyvážená a neprepadáva mi dopredu. Jednoducho sa ovláda a druhou podstatnou výhodou je, že pri používaní sa dostatočne rýchlo chladí, a preto ho môžem mať zapnutý aj dlhodobo. Treťou výhodou tohto prísvitu, ktorú si veľmi cením je to, že tam je 3 modový vypínač, ktorý zabezpečuje a zvyšuje intenzitu svietivosti pri každom stisnutí vypínača, teda v prípade potreby si viem toto neviditeľné svetlo jednoduchým klikom nastaviť tak, ako v danej chvíli potrebujem. V prípade, že sa nachádzam v budove, stačí mi na to najslabšia intenzita. V prípade že potrebujem väčšiu intenzitu, znova kliknem a prepnem na vyššiu intenzitu svetla.
Patrik

Podobný tovar:


Montážna lišta dlhá slúži na uchytenie príslušenstva na zbraň. V…
Montážna lišta krátka slúži na uchytenie príslušenstva na zbraň. V…
Adaptér sa používa na pripevnenie kamery na zbraň na RIS…