Jedná dobrá rada, ako ušetriť pri tréningu obrannej streľby.

Je jasné, že pri tréningu obrannej streľby, ak chcete naozaj nabrať potrebné zručnosti a plynulosť, musíte vystrieľať kopec streliva, ktoré v dnešnej dobe nie je vôbec lacné.

Ani ja nie som taký bohatý, aby som to zvládol, ale vo videu nájdete jedno dobré riešenie.

Jedná sa o využitie airsoft zbraní na váš tréning, ktoré sú pomerne lacné a streľba z nich vás vyjde na úplne smiešne financie v porovnaní s použitím ostrých zbraní. Ja teda airsoft zbrane využívam na tréning, na simuláciu a na všetky veci, ktoré potrebujem natrénovať a nechcem minúť kopec eur.

Je, samozrejme, lepšie používať tréningové systémy, ktoré využívajú armádne alebo policajné zložky ako napríklad tréningové zbrane s tréningovým strelivom Simunition, bohužiaľ, to ale nie je u nás tak dostupné ako v iných krajinách, a preto je nutné hľadať iné a pohodlnejšie riešenia. Airsoftové repliky sú na to úplne ideálne. Ostatne o tom sa dozviete viac vo videu.

Je samozrejme na vás, ako vy budete chápať airsoftové zbrane. Či ako niečo pre zábavu alebo ako niečo ako dobrú pomôcku na váš tréning obrannej streľby.

Video je určené hlavne tým, ktorí sa ešte s airsoftovými zbraňami veľmi nestretli, teda nie airsofťákom a iným vyznávačom airsoftového šialenstva… Myslím to v dobrom, lebo aj ja a naši inštruktori patríme k nim!

Ak si chcete pozrieť video, kliknite naň!

Zaujímate sa o obrannú streľbu?

Poviem vám tri hrubé chyby, ktoré robíte pri svojom nácviku reálnej obrany  so zbraňou, o ktorých možno ani netušíte!

Chcete vedieť, aké?

   Kliknite na tlačitko a dozviete sa viac!