Vzdialený vypínač Fenix AER-02 V2.0

Vzdialený vypínač Fenix AER-02 V2.0

Taktický káblový spínač AER-02 V2.0 pre baterku Fenix PD32 XP-L a ďalšie modely s lichobežníkovým závitom. Cena tovaru je vrátane poštovného.

22,50 €18,75 € bez DPH
Skladom 1 kus

Popis produktu:


Taktický káblový spínač AER-02 V2.0 pre baterku Fenix PD32 XP-L a ďalšie modely s lichobežníkovým závitom. Na konci káblu je tlačidlo pre trvalé rozsvietenie a plochý tlakový spínač s momentálnou aktiváciou. Tlakom na plochý spínač sa baterka rozsvieti a pustením zhasne. Spínač je navyše vybavený suchým zipsom, čo vám pomôže s jeho umiestnením kdekoľvek na zbraň.

Parametre výrobku:

  • kábel je vyrobený z pružného polyuretánu,
  • má dĺžku 23 cm,
  • vodotesné podľa štandardu IP68,
  • váha 40 gramov,
  • rozmery šrubovacej časti: 3,15 cm (dĺžka) x 2,54 cm (priemer).

Vyjadrenie inštruktora:

Všetci ľudia znalí streleckej problematiky vedia, že je vhodné používať svetlo na dlhé zbrane a, samozrejme, aj špeciálny vypínač pre ovládanie tohto svetla. Toto je jeden z najlepších vypínačov, ktoré som doposiaľ odskúšal a mal. Je výborný svojou konštrukciou a pohodlný pri ovládaní. Ďalšou výhodou je, že na svoje pripevnenie využíva suchý zips. V prípade, že ho chcete premiestniť, posunúť, alebo inak uložiť na zbraň, je to vďaka nemu úplne jednoduché. Je unikátny svojou životnosťou, lebo oproti ostatným vypínačom vydrží oveľa dlhšie. Ide o spoľahlivý výrobok.
Patrik

Príslušenstvo:


Dobíjacia batéria Fenix 18650 3400mAh
Dobíjacia batéria li-ion od firmy Fenix, kompatibilná s baterkou Fenix PD32 a nabíjačkou Fenix ARE-X1. Cena tovaru je vrátane poštovného.
usb nabijačka 1
Praktická nabíjačka li-ion bateriek s USB vstupom od firmy Fenix. Cena tovaru je vrátane poštovného.