Montáž baterky na zbraňovú lištu Fenix ALG-01

Montáž baterky na zbraňovú lištu Fenix ALG-01

Montáž baterky na zbraňovú lištu (Weaver/Picatinny) - v šírke 20,8 mm - je kovová a veľmi jednoduchá. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné.

14,90 €12,42 € bez DPH
Produkt je vypredaný

Popis produktu:


Ide o veľmi jednoduchú kovovú a spoľahlivú montáž baterky na zbraňovú lištu.

Je vhodná pre baterky s priemerom 25,4-26 mm. Môže sa použiť aj pre baterky s priemerom 23,6-24,2 mm pričom sa musí použiť plastová vložka, ktorá je súčasťou balenia.

Manipulácia s montážou je jednoduchá, iba nasuniete montáž na rukoväť baterky a pritiahnete šrouby imbusovým kľúčom, ktorý je súčasťou balenia.

Vonkajšie rozmery sú 45 mm (dĺžka) x 43 mm (výška) x 30 mm (šírka).

Hmotnosť: 68 gramov.

 

Vyjadrenie inštruktora:

Táto veľmi praktická montážna lišta má výhodu v tom, že obsahuje aj plastovú vložku, ktorá slúži jednak na zamedzenie pohybu a dotiahnutie upevneného telesa baterky, čo zabezpečí, že sa nepoškodí alebo nadmerne nestlačí telo baterky, a tým pádom sa nedeformuje. Druha výhodná vec na tejto lište je, že stredovou šroubou samostatne regulujete upevnenie telesa baterky a jej silu obopnutia. Z tohto dôvodu odporúčam túto montáž používať pred inými typmi montáži, ktoré upnutie baterky a upnutie montáže priamo na lištu majú spôsobom len pritiahnutia a zaistenia pomocou dvoch šroub, ktoré zabezpečujú len upevnenie na lištu lebo sa častokrát stane, že buď je montáž upevnená na lištu, ale baterka v montáži nedrží lebo je voľná, alebo naopak baterka ma mierne väčší priemer, a tým pádom pri dotiahnutí na lištu montáž telo baterky deformuje lebo inak by montáž by nedržala na lište.
Patrik

Podobný tovar:


Montážna lišta dlhá slúži na uchytenie príslušenstva na zbraň. V…
Montážna lišta krátka slúži na uchytenie príslušenstva na zbraň. V…
Adaptér sa používa na pripevnenie kamery na zbraň na RIS…