Lucerna Fenix CL23

Lucerna Fenix CL23 1

Lucerna Fenix CL23

Fenix CL23 je praktická prenosná lucerna, ktorú môžete použiť pre osvetlenie miestnosti, stanu, táboriska či pracovného stola. Cena tovaru je vrátane poštovného.

41 €34,17 € bez DPH
Skladom 2 kusy

Popis produktu:


Fenix CL 23 je praktická prenosná lucerna, ktorá má jasné SMD diody ukryté pod valcovým difúzerom poskytujú svetelný tok až 300 lumenov s neutrálnym odtieňom bieleho svetla. O napájanie sa starajú tri tužkové AA batérie. V núdzi sa dajú využiť len dve či jedna, no vyššie režimy nebudú dostupné. Maximálne výdrž je 350 hodín.

  • Napájanie: 3x AA,
  • Počet režimov: 8,
  • Vodotesnosť: IP66 (prudký dážď),
  • Hmotnosť: 140 g.

Vyjadrenie inštruktora:

Na počudovanie je táto lucerna veľmi dobrá a praktická vec. Pre mňa je to topka pri používaní za dvoch situácií. Prvá situácia je pri akomkoľvek výšľape do prírody, keď potrebujem mať osvetlenú veľkú plochu, tzv. prírodnú učebňu alebo priestor, kde sedíme s inštruktormi a plánujeme výcvik. Druhá vec, je že táto baterka nechýba v mojom aute v krízovej výbave. Je vždy efektívne využitá v prípade, že v noci potrebujem osvetliť vnútro auta alebo chcem niečo opraviť či nájsť niečo v kufri. Tým, že má niekoľko režimov svietenia, môžete priestor osvetliť tak, ako potrebujete v danej chvíli. A veľký priestor. Baterky, ktoré sú v lucerne, vám vydržia za danej internzity veľmi dlho a dajú sa jednoducho hocikde kúpiť a vymeniť. Tento systém svietenia nie je pre mňa prioritou, ale používam ho veľmi často pre bežné riešenie situácií či už v aute alebo v lese.
Patrik

Podobný tovar:


Čelovka Fenix HP15 Ultimate Edition - šedá. Cena tovaru je vrátane poštovného.
LED baterka Fenix PD32 XP-L
Praktická baterka na denné nosenie s možnosťou využitia pri obrannej streľbe. Má 6 režimov s rozsahom 900 lúmenov. Cena tovaru…