Baterka Felix TK 22 V2.0 + nabíjacia sada

Baterka Fenix TK 22 V2.0 + nabíjacia sada

Najnovšia generácia taktickej baterky Fenix TK22 V2.0 so sadou na nabíjanie. Cena tovaru je vrátane poštovného.

119 €99,17 € bez DPH
Skladom 2 kusy

Popis produktu:


Najnovšia generácia taktickej baterky Fenix TK22 V2.0 ponúka svetelný tok až 1600 lúmenov a dosvit 405 metrov. Baterku je možné napájať jedným Li-ion akumulátorom typu 21700 či akumulátorom typu 18650, u ktorého je potrebné využiť redukciu (súčasť balenia). Hlava baterky je vybavená úderným ráfikom, ktorý zvyšuje jej odolnosť a tiež sa dá využiť k boji zblízka. Baterka je vďaka masívnemu prevedeniu pevná ako tank a pritom si zachováva kompaktnú veľkosť. Disponuje piatimi režimami osvetlenia s výdržou až 80 hodín.
Veľmi solídne a vodotesné prevedenie predurčuje túto taktickú baterku pre drsné vonkajšie podmienky, pre profesionálov, ozbrojené zložky a poľovníkov.

Vyjadrenie inštruktora:

Je to veľmi dobrá taktická baterka, ktorá je oproti predchádzajúcemu typu (malý typ) väčšia. Preto má lepšiu a väčšiu svietivosť, je robusnejšia v ruke a tým pádom je možné ju využiť na rôzne iné pracovné činnosti, ako napríklad rozbitie skla či sebaobranu. Jej svietivosť je na vynikajúcej úrovni. Túto baterku si vážim hlavne vďaka jej dvom výrazným prednostiam: zdroj vydrží veľmi dlho a vlhkotesná.
Patrik

Príslušenstvo:


Dobíjacia batéria Fenix 18650 3400mAh
Dobíjacia batéria li-ion od firmy Fenix, kompatibilná s baterkou Fenix…
usb nabijačka 1
Praktická nabíjačka li-ion bateriek s USB vstupom od firmy Fenix.…