Strelecké slúchadlá Peltor Bull`s Eye III

Strelecké slúchadlá Peltor Bull´s Eye III

Slúchadlá Peltor Bull`s Eye III

Chrániče sluchu Peltor - tieto chrániče majú mimoriadne vysoký stupeň útlmu v prostrediach s veľmi intenzívnym hlukom. Široký, mäkký hlavový pás s vypchávkou a hmotnosťou len 285 g zabezpečuje optimálne pohodlie, aj v prípade dlhodobého používania. Cena tovaru je vrátane poštovného.

37,90 €31,59 € bez DPH
Skladom 1 kus

Popis produktu:


Ideálna ochrana sluchu pre strelcov. Extrémne vysoká izolácia pre obzvlášť veľký hluk. Široký, mäkko podložený mostík pre optimálny komfort nosenia.

  • Váha: 285 g,
  • Hodnota SNR: 35dB (A),
  • Farba: zelená.

Vyjadrenie inštruktora:

Je jasné, že pri streľbe potrebujete nejaké chrániče sluchu. Ja osobne mám v obľube tento druh chráničov od tohto výrobcu. Hodnotím ich ako veľmi ľahké a dobre konštrukčne riešené. Som s nimi nadmieru spokojný. Tieto slúchadlá sú s vyšším stupňom ochrany. Keď som bol mladší využíval som slúchdlá s nižším stupňom ochrany, ale teraz, keď začínam mať problémy so sluchom, používam tieto slúchadlá. Poskytujú mi rovnaké pohodlie počas streľby, no ich ochrana je podstatne vyššia. Ich malou nevýhodou pre mňa je to, že sa nedajú poskladať, teda zaberajú v batohu viac miesta ako iné.
Patrik

Podobný tovar:


Strelecké slúchadlá Peltor Bull´s Eye 1
Kvalitné slúchadlá určené na všestranné použitie. Vhodné hlavne pre strelcov. Plochý slúchadlový chránič, skladací. Cena tovaru je vrátane poštovného.
puzdro Falco
Puzdro na skryté nosenie na zbraň vo veľkosti Glock 17. Cena tovaru je vrátane poštovného.