Strelecké slúchadlá Peltor Bull`s Eye III

Slúchadlá Peltor Bull`s Eye III

Chrániče sluchu Peltor - tieto chrániče majú mimoriadne vysoký stupeň útlmu v prostrediach s veľmi intenzívnym hlukom. Široký, mäkký hlavový pás s vypchávkou a hmotnosťou len 285 g zabezpečuje optimálne pohodlie, aj v prípade dlhodobého používania. Cena tovaru je vrátane poštovného.

37,90 €31,58 € bez DPH
Skladom 2 kusy

Popis produktu:


Ideálna ochrana sluchu pre strelcov. Extrémne vysoká izolácia pre obzvlášť veľký hluk. Široký, mäkko podložený mostík pre optimálny komfort nosenia.

  • Váha: 285 g,
  • Hodnota SNR: 35dB (A),
  • Farba: zelená.

Vyjadrenie inštruktora:

Je jasné, že pri streľbe potrebujete nejaké chrániče sluchu. Ja osobne mám v obľube tento druh chráničov od tohto výrobcu. Hodnotím ich ako veľmi ľahké a dobre konštrukčne riešené. Som s nimi nadmieru spokojný. Tieto slúchadlá sú s vyšším stupňom ochrany. Keď som bol mladší využíval som slúchdlá s nižším stupňom ochrany, ale teraz, keď začínam mať problémy so sluchom, používam tieto slúchadlá. Poskytujú mi rovnaké pohodlie počas streľby, no ich ochrana je podstatne vyššia. Ich malou nevýhodou pre mňa je to, že sa nedajú poskladať, teda zaberajú v batohu viac miesta ako iné.
Patrik

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Podobný tovar:


Strelecké slúchadlá Peltor Bull´s Eye 1
Kvalitné slúchadlá určené na všestranné použitie. Vhodné hlavne pre strelcov.…