Obranný sprej CR Extrem Power 40 ml

Obranný sprej CR Extrem Power 40 ml

Obranný sprej, ktorý je naozaj efektívny pri každej situácii. Je určený na denno denné nosenie na opasku alebo v kabelke. Cena tovaru je vrátane poštovného.

8,90 €7,42 € bez DPH
Skladom

Popis produktu:


Najúčinnejší obranný sprej s obsahom syntetickej CR.

Obsahuje 0,1% dráždivej látky, ktorá sa rovná 30% obsahu kajanského korenia. Sprej má inovovanú hlavicu s bezpečnostnou poistkou a rozprašovacou tryskou s dosahom 3-5 m. CR spreje sú vhodné aj na použitie proti útočiacim zvieratám.

Obsah náplne 40 ml predurčuje balenie na jednorázové použitie počas sebaobrany.

Vyjadrenie inštruktora:

Každá krízová situácia vyžaduje iný prístup a z hľadiska bezpečnosti je dobré nájsť niečo univerzálne. V mojom prípade je to tento sprej. Jeho použitie nemá veľké limity a obmedzenia v našich zákonoch, je veľmi efektívny a i keď sa naňho nemôžete 100 % spoliehať, v prípade ohrozenia ho môžete držať priamo v ruke bez následkov. Podstatnou myšlienkou je, že vy nebudete mať čas rozmýšľať o účinku spreja a jeho použití na zvieratá alebo v iných prípadoch. Sám dennodenne nosím čo najsilnejší (najúčinnejší) sprej, ktorý nie je na báze aerosolu (drobné kvapôčky vody) ale je na báze vodného lúča (striekajúca tekutina), ktorý aj napriek vetru dostrekne do vzdialenosti jedného až troch metrov. Osobne si nemyslím, že je dobré nosiť extra veľké obranné spreje, a preto ja s obľubou používam tieto malé takzvané jednorázové spreje, ktoré sa zmestia kdekoľvek pod odev alebo do ženskej kabelky.
Patrik

Podobný tovar:


Praktická baterka na denné nosenie s možnosťou využitia pri obrannej…