Čistiaci sprej na optiku – 100 ml

Čistiaci sprej na optiku – 100 ml

Čistiaci sprej na optiku má všestranné použitie. Ide o špeciálnu penu na čistenie optických pomôcok, ktoré uľahčujú streľbu, ďalej čistí obrazovky, navigačné zariadenia, televízory, sklo a i. Vhodný je na plastové a gumové povrchy. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné

14 €11,67 € bez DPH
Skladom 3 ks

Popis produktu:

Penový čistiť je určený na čistenie všetkých druhov ďalekohľadov, zameriavačov kolimátorov, puškohľadov, ale aj obrazovky, obrazovky notebookov, klávesnice, televízory, PDA, navigačné zariadenia, sklo a zrkadlá. 

Jeho výhovodu je, že má naozaj všestranné použitie. 

Tiež odstraňuje všetky bežné nečistoty v domácnosti, ako je prach, nikotín, hmyz, mastné odtlačky, odtlačky prstov, patiny od potu a prachu z rúk.

VLASTNOSTI:

  •   extrémne vysoká stabilita,
  •   vysoká čiastiaca sila,
  •   nepreniká do kože,
  •   čistí bez zvyškov,
  •   neobsahuje alkohol,
  •   jednoduché použitie.

Veľkosť (objem): 100 ml

Výrobca: FLUNA TEC

 

Vyjadrenie inštruktora:

Ak používate optiku (kolimátor, puškohľad) na zbrane alebo akýkoľvek pozorovací prístroj v podobe ďalekohľadu alebo monokuláru iste sa vám bude hodiť tento výborný čistič na sklo, ktorý je určený práve na čistenie značne mastných a znečistených povrchov. A ak používate svoje zbrane podobne ako ja, že na nich príliš ohľad neberiete alebo ich požičiavate množstvu ľudí, tak ako my na výcviku, tak je jasné, že naše ďalekohľady a optiky čistíme veľmi často. Zo svojej skúsenosti Vám preto odporúčam tento efektívny čistič, ktorý jednoduchým spôsobom, a to nastriekaním peny na sklo optiky dokáže odstrániť všetky nečistoty, mastnotu alebo odtlačky prstov. Po krátkej chvíli môžete penu utrieť do sucha a následne vyleštiť leštiacou handričkou. A to je všetko, sklo je čisté a priehľadné.
Patrik

Podobný tovar:


Praktická baterka na denné nosenie s možnosťou využitia pri obrannej…