Čiernidlo na zbraň – 50 ml

Čiernidlo na zbraň – 50 ml

Čiernidlo na zbraň je prostriedok na rýchlo brunírovanie (zastudena), reparovanie začiernení pušiek a zbraní. V cene produktu je zahrnuté aj poštovné.

14 €11,67 € bez DPH
Skladom 1 ks

Popis produktu:

Toto čiernidlo na zbraň slúži na čiernenie kovov, čo je povrchová úprava kovu, ktorá obmedzuje povrchovú koróziu. Tiež je to prostriedok na rýchlu opravu škrabancov a drobných poškodení.

Vlastnosti:

  • jednoduché použitie,
  • lepšia účinnosť,
  • rýchle výsledky.

Veľkosť (objem): 50 ml

Výrobca: FLUNA TEC

Vyjadrenie inštruktora:

Za mňa výborný prostriedok pre ošetrovanie zbraní, ktorý som začal minule používať. Ak máte kovové súčasti zbrane zvonku alebo zvnútra poškriabané alebo napríklad odreté RIS lišty alebo rýchloupínače na ďalekohľady, puškohľady či kolimátory, isto oceníte vlastnosti tohto produktu. Jednoduchým nanesením tohto prípravku pomocou malého štetca okamžite prekryjete a začiernite poškriabané alebo poškodené miesto. V prípade, že by to nestačilo, proces opakujete niekoľkokrát dovtedy, kým nedosiahnete požadovaný odtieň. Po zaschnutí stačí vodou pretrieť prípadne vlhkou handričkou málinko doleštiť alebo nechať tak. Pre mňa jednoduchý a praktický prostriedok na ošetrovanie a opravu škrabancov na zbrani. Čo je ale dôležité je účinný, teda naozaj funguje.
Patrik

Podobný tovar:


Praktická baterka na denné nosenie s možnosťou využitia pri obrannej…