Závesná sieť DD

Závesná sieť DD

Praktická a jednoduchá sieťová hamaka. Cena tovaru je vrátane poštovného.

19,50 €16,25 € bez DPH
Skladom 2 kusy

Popis produktu:


Táto hamaka je určená ako pomocná hamaka k niektorej z pevných hamák. Výrobca ju odporúča na natiahnutie pod hamakou, v ktorej budete spať a uložiť do nej veci. Ochránite ich tak pred kontaktom so zemou, špinou a vlhkom.

Napriek tomu, že ide o sieťku, táto je pomerne hustá a nezarezáva sa tak, ako podobné redšie závesné lôžka. Aj keď výrobca neodporúča jej použitie ako lôžka, máme v nej odležaných x hodín príjemného relaxu.

Hmotnosť - 0,75 kg. Balenie obsahuje aj 10 m ľahkých kotviacich popruhov a malý kompresný obal.

Ako na hamaku? - http://survivor.sk/hamaka-ako-na-zavesenie-hamaky/

Hamaka v zime - http://survivor.sk/hamaka-v-zime/

Hamaka – závesné lôžko, je ideálna voľba pre dobrodružných ľudí, ktorí radi trávia svoj čas v prírode. Prístrešok je jednoduchý a rýchly na prípravu. Nerovný povrch, vlhko, sklon terénu, kamene, nič z toho vám neznepríjemní noc v hamake.

Stačí nájsť miesto s tou správnou atmosférou a dva stromy v rozumnej vzdialenosti. Už o päť minút máte postavený prístrešok aj s lôžkom, ktoré vás od prírody neoddelia, ale priblížia.

Hamaka je skvelý kamarát pri viacdňových potulkách v lesoch rovnako ako na čundri s kamarátmi pri jazere. Ponúka vždy rovnaký komfort spánku, bez ohľadu na podmienky či už okolia, povrchu alebo počasia. Nie je to síce spánok na širokej posteli ale spánok, ktorý je pre chlapov s dobrodružnou povahou a pre tých, ktorí nepotrebujú k životu štyri steny okolo seba.

Vyjadrenie inštruktora:

Jednoduchá sieť na prevesenie v prírode pre potreby relaxu či oddychu. Musím uznať, že manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá a kvalita výrobku je plne dostačujúca, aby udržala aj váhovo ťažších ľudí. Osobne si však myslím, že je to vychytávka určená len pre turistov a laikov, aby si vychutnali krátky pobyt v prírode a mali zážitok z ležania na hamake (závesnej sieti). Rozhodne sa v tom nevyspíte.
Patrik

Podobný tovar:


Hamaka DD Camping
Ľahká a kompaktná hamaka. Cena tovaru je vrátane poštovného.
Hamaka DD v prírode
Kompletná hamaka s moskytiérou, výstužnými tyčkami a dvomi spodnými nepremokavými…
Obal na Hamaku Hammock
Praktický obal na hamaku. Cena tovaru je vrátane poštovného.