DD celta superľahká hnedá

DD celta superľahká – hnedá (brown)

Kompaktná celta z ľahkého materiálu. Cena tovaru je vrátane poštovného.

92 €76,67 € bez DPH
Vypredané

Popis produktu:


S hmotnosťou približne pol kilogramu je DD celta vaším ultraprenosným štítom proti prostrediu. Či už je to váš denný výlet alebo ochrana vašich vecí.
Celta obsahuje 19 vystužených upevňovacích bodov, ktoré umožňujú rôzne možnosti nastavenia od hojdacej siete po otvorený alebo uzatvorený pozemný kryt. Je ideálna pre pre ľahký batoh alebo dobrodružné športy, horolezectvo alebo beh na chodníkoch, vás na odpočinkových zastávkach udržuje v suchu a zároveň udržuje hmotnosť vášho balenia na absolútnom minime.

Vyjadrenie inštruktora:

Odľahčená celta, ktorá má o polovicu ľahšiu váhu a veľkosť od klasickej celty výrobcu DD Hammocks. Z môjho pohľadu je jej využitie vhodné práve pri krátkych trekoch alebo jednodňovkách v prežití. Nakoľko táto celta je výborne vodeodolná a jej veľkosť umožnuje postaviť rôzne typy prístreškov pre prespanie alebo rôzne pobyty v prírode. Z môjho pohľadu sa výborne hodí na krízové situácie. kedy je nutné sa chrániť voči vlhku a silnému vetru. Jej nevýhodou je zmenšená nosnosť, respektíve pevnosť pri zaťažení alebo ťahu.
Patrik

Podobný tovar:


Pláštenka Tatonka Cape Men
Nepremokavá pláštenka s priestorom na prekrytie batohu. Pláštenka sa predáva…
tatonka navleky-gamaše green
Nepremokavé návleky. Cena tovaru je vrátane poštovného.