Nôž s kresadlom od LIGHT MY FIRE

Nôž s kresadlom od LIGHT MY FIRE

Praktický nôž s kresadlom v prevedení bioplastu. Jedná sa o Nôž Swedish FireKnife® LIGHT MY FIRE®. Cena tovaru je vrátane poštovného.

38 €31,67 € bez DPH
Skladom 3 kusy

Tento nôž je dobrým pomocníkom pri našich potulkách v lese. Tým, že jeho rukoväť obsahuje kresadlo, spĺňa požiadavku dva v jednom. Nôž je z kvalitnej ocele a dostatočne robustný na rôzne druhy práce alebo činnosti, ktoré by ste chceli od neho. Kresadlo patrí medzi najlepšiu triedu  kvality a spoľahlivosti. Osobne mi vadí jeho veľkosť, ale na jeho účinnosť to nemá žiadny vplyv. Kto má rad vychytávky na prežitie iste bude spokojný. Ja osobne odporúčam do lesa nôž aj kresadlo ako samostatné pomôcky. 

Hmotnosť: 94 g
Rozmery: 225x45x38 mm

Materiál:
* Čepeľ: Sandvik 12C27 stainless steel
* Rukoväť: TPE rubber material
* Swedish FireSteel®: magnesium alloy

Vyjadrenie inštruktora:

Pomerne vydarený nôž, ktorý okrem toho, že má stabilné ostrie a dobre sa s ním pracuje, v sebe obsahuje kresadlo, ktoré je zapustené v rúčke. Aj keď tento nôž nie je môj favorit, musím oceniť jeho spracovanie a dvojkombináciu. Kresadlo je pomerne kvalitné, a preto použitie tohto noža a kresadla vám ušetrí financie, ktoré by ste dali na kúpenie oboch častí samostatne.
Patrik

Podobný tovar:


Nôž MORAKNIV Bushcraft and survival Black
Veľmi kvalitný a spoľahlivý nôž na bushcraft a prežitie v…
Nôž Opinel N°06 Carbon
Zatvárací nôž. Jednoduchý a funkčný dizajn, kvalitná oceľ aj ostrie.…
Veľké kresadlo LIGHT MY FIRE Army 2.0 black - 51 g
Veľké kresadlo LIGHT MY FIRE BIO ARMY- 50 g. Cena…