Batoh Wisport Reindeer 55l

Batoh Wisport Reindeer 55l

Výborný pri cestovaní, na výlety, tábory, pešiu turistiku aj dlhé horské túry. Profesionálne riešenie, vysoká funkčnosť a spoľahlivosť sú hlavné prednosti tohto batohu. Cena tovaru je vrátane poštovného.

195,90 €163,25 € bez DPH
Skladom 1 ks

Popis produktu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Má vzadu popruhovinu kompatibilný s upevňovacími systémami MOLLE a mnoho ďalších popruhov a úchytov na upevnenie ďalšieho vybavenia - vrecká, puzdrá, sumky, poľné fľaše a dokonca aj väčšie predmety ako napríklad karimatka a veci, ktoré sa nezmestia do batohu.

Možnosť rozdeliť hlavný priestor do dvoch oddelených komôr - 1/3 dole a 2/3 hore. Prepážka je pripevnená na zips, jeho čiastočné rozopnutie umožňuje prepravovať dlhé predmety (zrolovanú karimatku, statív, atď). Prístup do hlavnej komory je možný zhora aj zo spodu cez uzáver na masívne plastový zips.

Je dodávaný s 2 prídavnými bočnými vreckami Wisport ® Reindeer veľkosti M. Môže niesť tiež Camelbag. V hornej časti je panel so suchým zipsom na pripevnenie ID štítku.

Objem: 55 litrov, vnútro batohu je 45 litrové a bočné priestory tvoria zvyšných 10 litrov.
Nosný systém: Fas Ergonomic - umožňuje plynulé nastavenie pre výšku a proporcie užívateľa.
Upevnenie: 2 ramenné popruhy 1 rozšírený bedrový popruh - všetky so zapínaním na pracky.
Materiál: nylon Cordura ®.
Spony / pracky: YKK ®.
Zipsy: ITW NEXUS, YKK ®.
Hmotnosť: 2 050 g
Počet vnútorných komôr: 2.
Počet vreciek: 6 - vnútorné aj vonkajšie.
Možnosť rozdeliť hlavný priestor do dvoch oddelených komôr.
Rozmery: 60 cm x 34 cm x 28 cm.
Účel: survival, vojenský, ASG, tremp.

Vyjadrenie inštruktora:

Bohužiaľ, najlepšie batohy, ktoré poznám od firmy Treck Sport, už nevyrábajú a nedajú sa zohnať v poriadnej kvalite. Preto odporúčam tento batoh, ktorý je v podstate podľa mňa vydarenou kópiou batohov od tejto firmy. Má vynikajúce spracovanie a použitý je výborný dlhotrvácny materiál. Oceňujem veľké množstvo nastavovacích prvkov, ktoré slúžia na rôzne nastavenie výšky a hrúbky batohu a, samozrejme, na nastavenie a upevnenie ďalších prídavných vecí na batoh ako karimatka, celta, cepíny, lopatka... Tento batoh však preferujem kvôli dvom výborným veciam a to: masívnemu chrbtovému nosiču, ktorý oceníte ak nosíte množstvo ťažkého materiálu a ktorý je nastaviteľný na akúkoľvek výšku postavy. Druhou je možnosť nastavenia sklonu batohu voči terénu, v ktorom sa pohybujem. Inak, tento klasický osvedčený dizajn, teda spodný rozipsovateľný otvor a vrchný odopínateľný kryt, vám umožňuje batoh naplniť čímkoľvek a a akokoľvek a následne to pohodlne z batohu vybrať. I napriek tomu, že je to veľmi dobrý batoh, má z môjho pohľadu dve maličké nevýhody. Prvá je tá, že vo vrchnej časti batohu sú oproti jednému veľkému vrecku na drobnosti, dve až tri rôzne veľké kapsičky. Tým, že tam nie je jedno veľké ucelené vrecko, ale tri malé samostatné vrecká, tak tam zmestíte oveľa menej pomôcok, ako keby to bolo jedno ucelené vrecko. Druhá drobnosť, ktorá mi vadí, je veľmi veľa pútok na príliš veľa možností zapínania, ktoré možno ani nevyužijete, čim sa zvýšila hmotnosť batohu. Takže niekedy je dobre použiť nožnice a nechať len tie, ktoré využívate pravidelne.
Patrik

Podobný tovar:


Táto lekárnička obsahuje presne to, čo my inštruktori so sebou…
Píšťalka určená na denné použitie alebo pri výletoch do prírody…