Ako nacvičiť mierenie pri streľbe, aby som bol presný?

Je jasné, že presná mierená streľba musí splniť určité požiadavky na mierenie tak, aby som zasiahol to, čo chcem jedným výstrelom alebo následne niekoľkými opakovanými výstrelmi.

Nie je to nič ťažké, len je nutné pochopiť niekoľko hlavných zásad ako je treba postupovať. Každá zbraň má svoje lepšie a horšie vlastnosti, a preto je dobré naučiť sa ten správny postup mierenia a postup pri spúšťaní, ktorý eliminuje negatívne vplyvy.

Mierenie mi zabezpečí správne zaostrenie mušky a cieľnika a zároveň zosúladanie týchto dvoch bodov s mojim zámerným bodom na terči. Zároveň využívam ten istý proces alebo spôsob cielenia na zámerný bod aj v prípade, že realizujem streľbu bez mierenia, a preto je nutné sa pozrieť na túto problematiku podrobnejšie.

Ak  sa chcete naučiť rýchlo zamieriť a realizovať správny postup pre presný výstrel, odporúčam vám pozrieť si toto video, v ktorom detailne popisujem môj spôsob mierenia pre jeden precízny zásah. Zároveň vám v ňom ukážem ako sa to veľmi rýchlo a jednoducho naučíte.

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Ako na efektívny a zmysluplný tréning na obranu so zbraňou?

Aj o tom je podobrobný manuál, ktorý som sľúbil napísať na základe svojich dlhoročných skúseností pre našich absolventov streleckých alebo bezpečnostných kurzov a mojich  kamarátov.

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

   Kliknite na tlačitko a dozviete sa viac!