Dvojdňový kurz taktických zručnosti tímu

taktika, airsoft, kurz a vycvik armytraining.sk

Kurz (upravený a prioritne pre bojové hry) je určený hlavne pre všetky ucelené tímy venujúce sa airsoftu alebo military paintballu.

97 €80,83 € bez DPH
Na kurz sa záväzne prihláste minimálne mesiac vopred.
0412

Jednodňový taktický kurz boja v budove - základné zručnosti

4.12. 2022

Obsah a popis kurzu

Obsahom kurzu sú prednášky a praktické nácviky základných taktických postupov tímu pri plánovaní a plnení „bojových operácii“ v hrách. Kurz sa venuje problematike „boja“ v zalesnenej oblasti, polootvorenej oblasti a „boji“ v zastavanej oblasti (známe ako OSB, CQB) v situáciách ako pasca, prepad, presun, napadnutie a podobne.

Nie je problém ak sa kurzu zúčastnia jednotlivci alebo dvojice z iného tímu. Budú však zaradení do tímu s inými samostatnými jednotlivcami alebo malými skupinami a utvoria výcvikový tím pre potreby výcviku činnosti v tíme na kurze. Kurz nadväzuje na kurz taktiky jednotlivca a malých jednotiek, pričom rozvíja vedomosti získané na menovanom kurze.

V kurze sa naučíte používať rôzne typy formácií, ich slabiny a účelnosť. Základnú škálu veliacej techniky, ktorá vám výrazne pomôže udržať taktickú a streleckú prevahu v „boji“. Stretnete sa s množstvom simulovaných situácii, na ktoré sa budete učiť správne reagovať alebo si budete nacvičovať správny postup pri vykonávaní jednotlivých základných i náročnejších taktických činností.

Skúsení inštruktori vás naučia plánovať svoju operáciu, postup pri príprave na jej úspešné splnenie a vykonanie bezpečného návratu. Kurz zároveň dáva odpovede na problematiku použitia dymu, svetla alebo iných podporných prostriedkov v bojových hrách. V kurze si vyskúšate aj simulované boje s inštruktormi, ktorí vám budú robiť opozičnú jednotku.

Kurz realizujeme spravidla dva krát za rok (jar, jeseň). Keďže preferujeme individuálny prístup, maximálny počet účastníkov v kurze je 20 osôb. Kvôli dopytu je čakanie na zaradenie do kurzu minimálne 2 mesiace.

„Ďalší z výborných kurzov Patrika a inštruktorov! Odporúčam ho nielen tímom, ktoré sa venujú airsoftu a bojovým hrám, ale aj jednotlivcom, ktorí majú „vodcovské“ ambície . Využijete to potom aj v pracovnom živote. Ak nie ste na kurze ako tím (s vlastným tímom je to najefektívnejšie), musíte mať šťastie tak ako ja (bol som sám), že sa tam s dobrým tímom stretnete. Okrem získania nových zručností, ktoré reálne fungujú (!) máte možnosť plánovať a veliť tímu. A to nielen v kľude, ale aj v strese. Až vtedy zistíte „o čom to velenie vlastne je“ a budete si viacej vážiť svojho tímového veliteľa, resp. veliteľské vlohy objavíte v sebe vy sami . Po tomto kurze vás bude airsoft v tíme baviť ešte viacej...“
Pavol Košťan

Cena kurzu zahrňuje:

 • 1
  výučbu a lektorský zbor
 • 2
  stravovanie počas kurzu v súlade s učebným plánom a rozvrhom výcviku
 • 3
  výcvikový a spotrebný materiál na zabezpečenie prednášok
 • 4
  prenájom výcvikových priestorov
 • 5
  pripoistenie na úraz s trvalými následkami
 • 6
  zdravotné zabezpečenie
 • 7
  certifikát o absolvovaní

Zapožičanie výstroje a vybavenia 

V prípade, že nemáte niektoré pomôcky, ako napríklad airsoft výbavu, je možnosť si ich zapožičať od nás za malý poplatok. Zapožičanie airsoft zbrane s kompletným príslušenstvom a strelivom 1000 ks na kurz je 50 € s DPH.

97 €80,83 € bez DPH
Boli ste u nás na nejakom kurze a chcete si…
ukažka výcviku a drilov od armytraining
Zaujíma vás taktika a boj v uzavretých priestoroch? Video kurz…
Chápeme, že nie každý má doma potrebné airsoftové vybavenie. Na…
boj v budeve a miestnostiach, cqb taktika armytraining.sk
-25%
Kurz (upravený a prioritne určený pre bojové hry) je zameraný…
boj o schody, taktika kurz a vycvik armytraining.sk
-25%
Boj v uzavretých priestoroch je jedným z najťažších a preto…
zlaňovanie budovy, airsoft kurz armytraining.sk
Zlaňovanie je dobrá zručnosť, ktorá sa vám vždy hodí v…
topografia, mapa, buzola, vycvik kurz armytraining.sk
Kurz (upravený a prioritne určený pre bojové hry) je zameraný…
sebaobrana pre airsoft, kurz armytraining.sk
Kurz (upravený a prioritné určený pre bojové hry) je základným…
taktika, airsoft, kurz a vycvik armytraining.sk
Kurz (upravený a prioritne pre bojové hry) je určený hlavne…
Kurz (upravený a prioritne určený pre bojové hry) je základným…