Príležitosť len pre vás!

Ak vás zaujíma outdoor, turistika, pohyb alebo pobyt v prírode, iste musíte často variť a máte problémy so zákazom zakladania ohňa, prípadne musíte variť dlho a nákladne kvôli kupovaniu rôznych náplni do vašich varičov. My vám ponúkame iné riešenie. Varte dlho, pohodlne, bezpečne a hlavne bez zbytočných ďalších nákladov. Táto outdoor piecka je nami vylepšený drievkač a 100 % dlhodobo testovaný a využívaný na našich kurzoch. Teraz v 20 % zľave!

POZOR: Naša ponuka platí len do uplynutia časového limitu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Outdoorová piecka - Drievkač WOLF
72 €, ušetríte 17 €
55 €45,83 € bez DPH
Drievkač, ktorý som si u vás zakúpil, je veľmi dobre spracovaný, je z kvalitného materiálu, a hlavne je spratný, jednoduchý na údržbu a ľahko sa skladá. Odporúčam každému, kto chce zainvestovať do dobrej veci. Určite sa to oplatí.
Štefan Donoval
Drievkač je super. Jeho skladanie a rozkladanie je veľmi praktické a hneď som si našiel spôsob, ako ho skladať. Praktické je jeho ukotvenie proti prevráteniu. Vodu zohreje za pár minút a o účinnosti ma presvedčil aj úplne jemný popol po horení, čiže horenie je veľmi kvalitné. Čo ma prekvapilo bolo to, ako rýchlo vychladol a mohol som ho ľahko rozobrať uvoľnením poistného kolíčku, očistiť a zbaliť do púzdra. Je vidieť, že skúsenosti z praxe ste pri tomto produkte využili čo. Skvele sa používa. Takže u mňa maximálna spokojnosť a aj hmotnosť je v pohode, vzhľadom na použitý materiál. Driekvaču nemám čo vytknúť, uvidím, koľko vydrží materiál, ale to až častým používaním. Tak isto oceňujem celkový dizajn a názov. Tie tlapy sú super!
Roman Bača

Drievkač Wolf svojou veľkosťou dokáže pri pomerne malom množstve paliva rýchlo priviesť do varu približne 2,5 až 3 litrový hrniec tekutiny. Stačí mu k tomu len šesť až sedem minút.

Táto skladacia piecka je vhodná na akékoľvek dlhé varenie. Svoje využitie nájde hlavne počas prežitia alebo množstva oudoor aktivít, kde si nechcete kupovať stále dookola plynové kartuše alebo iné drahé palivo. Pri drievkači využijete palivo priamo z prírody s vysokou bezpečnosťou pri samotnom varení.

Jeho veľkosť, tvar a bezpečnostné prvky vychádzajú z našej dlhoročnej skúsenosti ako inštruktorov kurzov prežitia v prírode.

Súčasťou balenia je účelný obal, poistné kolíky a praktické kolíky na grilovanie alebo pri varení v malej nádobe. 

ARMYTRAINING.SK ©2015

.