Referencie na kurzy prežitia a streľby

Čo o našich kurzoch povedali klienti?

Kurz nadmieru splnil moje očakávania! Je lepšie toto všetko zažiť, ako tisíc krát pozerať Beara Gryllsa v TV. Pokiaľ ste mestský človek, za tri dni v lese zažijete asi viac, ako za roky chodenia na turistiku. Patrik a inštruktori vás naučia základom prežitia v prírode a vy zároveň pochopíte, že na to potrebujete vedomosti a skúsenosti od profesionálov. Kurz odporúčam všetkým, ktorých táto oblasť zaujíma, všetkým športovcom na „upravenie sebavedomia“ a tiež všetkým otcom (či mamám), ktorí chodia so svojimi deťmi do prírody.

Pavol Košťan

Užil som si 3 dňový kurz prežitia so skvelými inštruktormi a kopou zábavy. Je to fyzicky náročné, ale veľmi pokorujúce. Ďakujem pekne za poučný nezabudnuteľný zážitok!

Pavel Štefan Fejes

Kurz boja so psom a obrana proti nemu. Super ľudia aj zážitok. ĎAKUJEM! 🙂

Zlatulka Ťapušíková

Už tretí krát som sa zúčastnil kurzu akčná streľba, čiže streleckého kurzu, a určite nie posledný krát. Je to stále lepšie a lepšie. Pribúdajú nové a zaujímavé veci. A je to skutočne akčná streľba, pretože nikdy by som nepovedal, že po prvom kurze streľby budem mať svalovku na zadku. Ďakujem za tento zážitok inštruktorom, ktorí na ňom majú zásluhu. Stálo to za to.

Braňo

Ahoj, ďakujem za skvelý kurz, som vášnivý turista a kurz topografie som chcel absolvovať z dôvodu zlepšenia orientácie v teréne. Kurzom som získal úplne iný pohľad na terén, ale hlavne čítanie z mapy. Nemal som predstavu, koľko informácií sa z nej dá vyčítať ako napríklad presné plánovanie trasy, čas potrebný pre výstup, prevencia odbočenia z trasy alebo presun „mojou skratkou“ cez dva metre vysoký porast a veľa ďalších potrebných informácií. Ďakujem Ti za tvoj čas a prístup. Kurz budem iste odporúčať ďalej… paráda!

Ferino

Ahoj Patrik. Po prvom vzhliadnutí všetkých videí som sa rozhodol zaobstarať si potrebné a odporúčané vybavenie, aby som si mohol aj sám názorne skúšať súbežne s ukážkami aj vlastné zručnosti a teda aplikovať to, čo v každom videu vysvetľuješ, aj vlastnoručne. Až na kozmetické nedostatky, ako zaradenie prvého bonusového videa na úvod kurzu alebo upozornenie, aby sa video púšťalo na rozlíšení 1080p HD, je to dobré dielko. Ako neprofesionál a ako obyčajný účastník video kurzu musím ohodnotiť celý video kurz ako veľmi dobre spracovanú sústavu inštruktážnych videí, a teda pekné dielo. Je veľmi dobre tematický rozdelené, jednotlivé časti na seba pekne a logicky nadväzujú, krok po kroku sú pekne znázornené všetky postupy. Jednoducho povedané, celý kurz je až blbuvzdorný. Všetko podstatné je veľmi dobre názorne ukázané a vysvetlené. Je to vhodné aj pre mladších účastníkov kurzu, alebo priam ako učebná pomôcka pri výuke geografie na gymnáziách. Máš moje poďakovanie a uznanie Patrik, veľmi sa mi to páčilo. Mal by som záujem o takýto kurz Praktickej topografie aj v „tvrdom“ prevedení na CD.

Rastislav Z., účastník video kurzu

Dobrý deň Patrik, chcela by som sa Vám ešte raz touto cestou poďakovať za skutočne perfektné strávenie zážitku Akčná streľba – aj za možnosť sprostredkovania tohto zážitku aj Andrejovi juniorovi. Celý priebeh výuky a veľmi poučné rady od vás sme rozoberali ešte celý večer. Skutočne sme si s vami prežili veľmi prínosné, aj keď upršané chvíle! Ďakujeme!

Zdenka z BB

Kurz prežitia bol určite jeden z našich najlepších teambuildingov vôbec. Kolegovia, ktorí sa pôvodne rozhodovali, či ísť alebo neísť boli takisto nadšení (dokonca aj ďakovali, že som ich prehovorila 🙂 ). Skvelý dôkaz toho, že keď človek aspoň na chvíľu vystúpi zo svojej zóny komfortu, začnú sa diať zaujímavé veci. Ani neviem, ako nám ten deň s vami ubehol! Ďakujem ešte raz za skvelú organizáciu, aj trpezlivú komunikáciu pred kurzom 🙂 )

Miroslava BadinskaOperations Manager at INNOVATRICS

Ahoj chalani, tak domov som prišiel za dve hodiny, ale unavený po kvalitnom zážitku. Už sa teším na ďalšiu zábavu s vami. Ďakujem veľmi pekne za adrenalín. Bolo super.

Jozef Vojtek

Čau Paťo, Veľká vďaka za kurz. Jeho skutočná hodnota, mne a všetkým ostatným docvakla až po príchode domov a bezprostrednom porovnaní s civilizáciou. Tak, ako som mal obavy, či a ako zvládnem pobyt v prírode v nekomfortných podmienkach a hlavne v daždi, tak ma teší, že sme to všetci s výdatnou pomocou vás inštruktorov zvládli. Verím, že to nebol náš posledný spoločný kurz a niekedy v budúcnosti nám pomôžete posunúť level zas o kúsok ďalej. Pozdravuj aj Miša a Do prežitia!

Braňo K.

Vďaka za fotky Paťo a rovnako ešte raz vďaka za veeeeľmi prínosný a poučný čas strávený na kurze. Zase sme si všetci posunuli hranice 😉 Teším sa niekedy nabudúce !

Andrej Gursky

Dobrý deň pán Žitník, V minulosti som absolvoval u Vás po dva krát kurzy zajatia i prežitia v rokoch 2005 a 2007. Boli organizované pre novinárov. Hlavne kurz prežitia bol pre mňa nesmierne dôležitý a preto som ho absolvoval dva krát. Po niekoľko rokov som pripravoval fotografický dokument o indiánskych etnických skupinách v juhoamerickej Kolumbii a Venezuele. Väčšina práce prebiehala v dažďovej džungli alebo vysokých Andách, v zóne, v ktorej operuje známa guerillova skupina FARC, drogové skupiny a polovojenská jednotka Paramilitares, kde sú únosy, prepadnutia a zajatie na dobu neurčitú na bežnom poriadku. Pracoval som a pracujem sám, a tak mi v „neistých“ chvíľach ostávali jediným spoločníkom Vaše rady a filozofia, ktorú ste do nás vštepil. Jediný konflikt (na šťastie), bol zatiaľ zadržanie kolumbijskou armádou. Chcel som sa Vám moc poďakovať, pretože mi Vaše skúsenosti boli a samozrejme sú, mnoho krát jedinou istotou. Ďakujem.

Novinár