Trojdňový kurz odolávania nátlaku a násiliu

kurz zajatia, vysluch, vypočuvanie armytraining.sk

Kurz je zameraný na získanie základných vedomostí a zručností v oblasti nátlakových techník, vyjednávania a vypočúvania.

300 €250 € bez DPH
Na kurz sa záväzne prihláste minimálne mesiac vopred.

Obsah a popis kurzu

Inštruktori s dlhoročnou praxou postupne predstavujú problematiku mobingu, jemného a stredného psychického nátlaku, fyzického útoku s cieľom pripraviť účastníka kurzu na ich pôsobenie na psychiku a ich bezproblémové zvládnutie. Zároveň učia jednoduché a účinné formy obrany, odvrátenia hrozieb a efektívnu komunikáciu na zvládnutie vysokostresovej situácie.

Vrámci kurzu si jeho frekventanti vyskúšajú aj to, ako sa cítia osoby pod nátlakom. Kurz zaceľuje charakter, vôľové vlastnosti, súdržnosť v tíme, spolupatričnosť a rozvíja reflexívne myslenie a konanie. Spoznáte sami seba na čo máte alebo kde sú vaše slabiny, ktoré sa naučíte ovládať, či využiť vo svoj prospech. Zároveň dostanete návod ako odolávať psychickému teroru, fyzickému násiliu, naučíte sa vyjednávať a komunikovať v hraničných až kritických situáciách.

Počas kurzu sa stretnete s odborníkom na krízové situácie, psychológom, zdravotným monitoringom, odhodlanými vyšetrovateľmi alebo útočníkmi, odborníkom na vojnové a civilné právo a podobne. V prípade zvolenia si vojenskej verzie (poňatia) máte možnosť si vyskúšať kurz zajatia, aký absolvujú len najlepší z najlepších v armádach celého sveta.
Kurz realizujeme jeden až dva krát ročne (spravidla na jar a v lete). Keďže preferujeme individuálny prístup, maximálny počet účastníkov v kurze je do 8 osôb. 

Cena kurzu zahrňuje:

 • 1
  výučbu a lektorský zbor
 • 2
  výcvikový a spotrebný materiál na zabezpečenie prednášok
 • 3
  prenájom výcvikových priestorov
 • 4
  pripoistenie na úraz s trvalými následkami
 • 5
  certifikát o absolvovaní

Zapožičanie výstroje a vybavenia 

V prípade, že nemáte niektoré pomôcky, je možnosť si ich zapožičať od nás za malý poplatok. Zapožičanie komplet výbavy na kurz stojí 40 € s DPH.

obrana proti agresivnemu utocnikovy na kurze bezpecnosti armytraining.sk
Trojdňový kurz osobnej bezpečnosti
Kurz sa zaoberá vlastnou ochranou, prevenciou a opatreniami pre vyriešenie situácií spojených s ohrozením vlastnej osoby alebo majetku. Kurz vás…
kurz zajatia, vysluch, vypočuvanie armytraining.sk
Trojdňový kurz odolávania nátlaku a násiliu
Kurz je zameraný na získanie základných vedomostí a zručností v oblasti nátlakových techník, vyjednávania a vypočúvania. Inštruktori s dlhoročnou praxou…